Děkujeme za váš zájem!

Rádi se s vámi podělíme o naše myšlenky a z jakého důvodu jsou zde zhmotněny v podobě nákupní galerie, kterou jste navštívili. Jelikož ctíme význam slov jako přehlednost, jednoduchost a přímost, nenabízíme vám zde k prostudování obsáhlou stať. Povíme vám něco o nás formou těch nejjednodušších, ale v životě vždy nejdůležitějších otázek. Jak? Kdy? Proč? Věříme, že na vás již Veneti zapůsobilo, jako jednoduché, příjemné a přehledné prostředí. Tak tedy…

cms-img

Jak a kdy Veneti vzniklo?

Jednoho letního večera si skupina odborníků z on-line světa v přátelské diskusi začala vyměňovat své názory a hlavně myšlenky, co by kde zlepšili, jak by co udělali... Všichni tyto rozhovory jistě znáte. V dlouhé a plodné debatě přišel logicky moment, kdy jeden odvážlivec vyřkl nahlas myšlenku.: „Přátelé a co nám brání toto oživit?“ A to byl prvopočátek našeho díla. A také první část naší odpovědi.

Proč Veneti vzniklo?

Protože nás on-line baví, protože se s vámi chceme o tuto radost podělit. Slova, která byla zmíněna, přehlednost, jednoduchost, přímost jsou naším motem. Chceme Vám přinést nový svěží zážitek, rychlost a pohodu ve vašem nakupování. Přinášíme Vám v každé kategorii naší nákupní galerie zboží od kvalitních a léty prověřených dodavatelů a partnerů, tak abyste byli s každým nákupem spokojeni a měli z něj radost.

 

Veneti – Pojďme se spolu radovat! – Let’s enjoy it together!