Ochrana osobních údajů našich zákazníků

Provozovatel internetového obchodu www.veneti.cz je společnost AM Digital s.r.o., která uchová a zpracuje osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů a nastupujícího Obecného nařízení na ochranu osobních údajů v EU: General Data Protection Regulation – GDPR - EU 2016/679)

Vaše data jsou u nás v bezpečí.

Všechna osobní data patřící našim zákazníkům jsou u nás zabezpečena a chráněna proti zneužití. Jsou umístěna výhradně na serverech, na které nelze přímo přistupovat z internetu a jejich získání třetí stranou je tak neproveditelné.

Veškerá vámi poskytnutá data slouží výhradně k vyřízení objednávek. Případně po vašem souhlasu i pro získání speciálních zákaznických výhod prostřednictvím emailu a to pouze z obchodů provozovatele. Vaše data nebudou za žádných okolností poskytnuta třetím stranám, vyjma údajů nutných k doručení objednávky smluvním dopravcem: jméno a příjmení, doručovací adresa, kontaktní telefon.

Vše máte pod kontrolou!

Na vaši žádost, budou všechna vaše osobní data z databází provozovatele vymazána. Pro výmaz dat se můžete kdykoli obrátit na naše zákaznické centrum.
Aktuální podmínky zpracování osobních údajů najdete zde →

  • Registrace

Registrace nového účtu

Máte již účet? Místo toho se přihlaste