Filtrovat podle

Kategorie
Barva
Dekor
Materiál
Typ dvířek
Povrch
Styl
Místnost
Výška
cm cm
Šířka
cm cm
Cena
Filtrování

Vyhledávání na blogu

Dveře

Extra sleva 10 % při nákupu nábytku a dveří nad 10 000 Kč

Uvažujete nad pořízením nových interiérových dveří? V tom případě pamatujte, že dveře by se do pokojů měly hodit nejen svým vzhledem, ale také vlastnostmi.

Řešíte problém s nedostatkem prostoru? Zvolte posuvné dveře na stěnu, které pro otevření do místnosti nepotřebují žádný prostor. Posunují se totiž po stěně, takže nezaberou více místa, než je nezbytně nutné.

Pokud problém s malými prostory neřešíte, sáhněte po klasických otočných dveřích. Jejich povrch přizpůsobte ostatnímu nábytku v místnosti. Barvu vybírejte podle podlahy buď tón v tónu, nebo v kontrastu. Dveře z naší nabídky jsou odolné, ale přitom lehké, takže se s nimi dobře manipuluje. Přidanou hodnotou je skvělá zvuková izolace.

Díky bohaté škále barevného provedení a dekorů si můžete vybrat přesně ten styl, který bude ladit s vaším interiérem. Chcete mít v místnosti soukromí? Zvolte dveře s plnou výplní. Eleganci dveřím dodá prosklení, a to jak horizontální, tak vertikální. Kromě toho sklo propouští světlo, takže prosklenými dveřmi prosvětlíte i tmavší části vašeho domova. Inspirujte se naší nabídkou.

Dveře

Připravili jsme pro vás 652 krásných kousků.

Zobrazení 1-40 z 652 položek