Kočárky pro dvojčata

Kočárky pro dvojčata – dvojnásobná radost. U dvojitých kočárku je zapotřebí přemýšlet více prakticky než při výběru kočárku pro jedno dítě. Zohlednit musíte velikost, abyste se pohodlně vešli do dveří, do auta či MHD, nesmí vážit tunu a musí mít dost místa pro oba pasažéry.

Kočárky za sebou – projedete všude a složený nezabere o moc více místa než hluboký kočárek pro jedno miminko. Nevýhodu však je, že jedno dítě bude vždy jezdit ve „dvojce“ – bude mít horší rozhled a vy ho nebudete mít na očích tak jako dítě v první třídě. Na tento typ konstrukce je možné upevnit dvě autosedačky, což využijete na nákupech nebo kratších procházkách. Zvednout kočárek na obrubník není vždy snadná záležitost, ale tento problém vyřeší tandemová trojkolka.

Kočárky vedle sebe – obě miminka zde máte pod kontrolou, nikdo není v nevýhodě. Kočárek s korbičkami vedle sebe se lépe ovládá, nicméně ne všude se vejde, složený kočár také zabere spoustu místa, protože je široký. Na tento typ kočárku bohužel nelze „nacvaknout“ autosedačka, konstrukce to jednoduše nedovoluje.

Kočárky pro dvojčata

Připravili jsme pro vás 6 krásných kousků.

Zobrazení 1-6 z 6 položek

Aktivní filtry