Kočárky pro sourozence

Kočárky pro sourozence – sourozenecké kočárky jsou náročnou kategorií. Výběr kočárku pro různě staré děti vyžaduje značnou dávku trpělivosti. Stejně tak jako u kočárků pro dvojčata, máte na výběr variantu korbiček za sebou nebo vedle sebe. Obě varianty mají své pro a proti, rozhodnout se musíte podle svých preferencí a možností.

Za sebou – jedno z dětí bude v tomto případě v nevýhodě, obvykle se starší ratolest posadí dopředu a miminko zůstává pod dohledem maminky. Užší typ kočárku je lepší v tom, že se vejde do všech dveří a po složení také nezabere tolik místa.

Vedle sebe – zde jsou si děti rovny, obě mají stejný výhled a maminka má vše pod kontrolou. Ovladatelnost kočárku je také mnohem lepší než v případě korbiček umístěných za sebou. Nicméně korby vedle sebe zaberou hodně místa do šířky, do některých dveří se tak prostě nedostanete.

Kočárky pro sourozence jsou oproti jednoduchým kočárkům hůře ovladatelné, těžší a prostor pro děti, v případě kočárku s korbičkami vedle sebe, je také pochopitelně menší. Sourozenecké kočárky jsou variabilní, na jedné straně může být hluboká korbička a na straně druhé sportovní sezení.

Kočárky pro sourozence

Připravili jsme pro vás 6 krásných kousků.

Zobrazení 1-6 z 6 položek

Aktivní filtry