Vyhledat na blogu

Kombinované kočárky

Kombinované kočárky jsou kočárky pro děti od narození až po školkový věk. Hluboká korbička, případně vložná taška, vystačí miminku zhruba do 6 až 9 měsíců věku, zkrátka do doby, než bude samo sedět a pozorovat svět kolem sebe. Poté nastupuje na řadu sportovní sezení, které lze u většiny typů kočárku otáčet po směru či proti směru jízdy. Kombinované kočárky rozdělujeme do dvou kategorií:

Kočárky 2v1 – dvojkombinace – jedná se o kočárky, které se skládají z hluboké korbičky a sportovní sedačky s podvozkem. Hlubokou korbičku větších rozměrů doporučujeme zvolit pro tzv. zimní miminka. Zde je zapotřebí myslet navíc na vrstvu fusaku nebo hřejivé dečky. Pro miminka narozená do letního období vystačí korba klasických rozměrů.

Kočárky 3v1 – trojkombinace – jsou kočárky vybavené hlubokou korbou, sportovní sedačkou s podvozkem a autosedačkou. Autosedačka neboli "vajíčko" lze upevnit ("nacvaknout") na podvozek. U některých typů autosedaček je zapotřebí použít adaptéry. Výhodou těchto 3v1 je jednotný vzhled celého setu a samozřejmě cena, která je při zakoupení sady zpravidla nižší.

Kombinované kočárky

Připravili jsme pro vás 353 krásných kousků.

Zobrazení 1-40 z 353 položek

Aktivní filtry