Kuchyňské linky rohové i rovné

Vítejte v naší sekci kuchyňské linky rohové i rovné, kde vám nabízíme široký sortiment pracovních ploch pro vaši kuchyň. Ať jste kuchař začátečník nebo profesionál, v našem internetovém obchodě Veneti.cz najdete kuchyňskou linku pro každého. Vybírejte kuchyňské linky rohové i rovné, ze dřeva i lamina, různých tvarů a barev. Všechny produkty z naší nabídky jsou dle kvality provedení za nejlevnější ceny na trhu. Tak proč si nevybrat moderní kuchyňskou linku za super cenu?

Kuchyňská linka je nedílnou součástí každé kuchyně. Podle dispozic bytu nebo domu je kuchyň nejčastěji umístěna buď v samostatné místnosti a nebo jako součást obývacího pokoje (v menších bytech jako tzv. kuchyňský kout). V naší nabídce najdete levné kuchyňské linky, a to buď v lineárním (jednostěnném) nebo rohovém provedení. Malé kuchyňské sestavy můžete pořídit již v délce od 140 cm, které jsou vhodným řešením zejména do paneláku. Rohové kuchyňské linky pak najdou své uplatnění zejména v prostornějších kuchyních. Co se vzhledu týče, na své si přijdou jak příznivci moderních linií, tak vyznavači venkovského rustikálního stylu. Vybírat můžete také z mnoha barevných dekorů a prostorových uspořádání (lineární, rohové atd.), které můžete díky sektorovému řešení měnit dle svých potřeb. Nejlevnější kuchyňskou linku z nabídky lze pořídit již od 5000 Kč a její součástí (stejně jako všech jiných sestav) jsou spodní stojící a horní závěsné kuchyňské skříňky a také pracovní deska. Osvětlení, elektrospotřebiče ani dřezy nejsou součástí sestav. Kuchyňský nerezový dřez však můžete dokoupit v příslušné sekci. Kuchyňská pracovní deska nabízí dostatečnou pracovní plochu. Skříňky pak zajistí dostatek úložného prostoru a odkládacích ploch. Některé sestavy mají prosklené dvířka, které esteticky doplňují vzhled celé kuchyňské linky.

Věříme, že nabídka levných kuchyňských linek , moderních a stylových sektorových kuchyní osloví každého a bude svým majitelům sloužit v bezvadném stavu po dlouhou dobu.

261 produktů
Zobrazení 1-40 z 261 položek
  • Registrace

Registrace nového účtu

Máte již účet? Místo toho se přihlaste