Levné Dětské pokoje: Dětský pokoj s horním spaním Bruno
  • Levné Dětské pokoje: Dětský pokoj s horním spaním Bruno

Dětský pokoj s horním spaním Bruno

19 150,46 Kč
S DPH

Kompletní dětský pokoj z masivu. Odolný materiál a důmyslné opracování jsou zárukou Vaší spokojenosti. Na výrobu dětského nábytku byl použit výběrový borovicový masiv. Sestava zahrnuje patrovou postel, psací stůl, 2 regály, 2 poličky a 4 šuplíky do regálu.

... Detail
Postel pro matraci
Zvolte barvu moření
MB7029
Skladem u dodavatele
Přeprava k zákazníkovi obvykle do 20 dní

Dětský pokoj Bruno s patrovou postelí s horním spaní

Dětský pokoj BRUNO je vhodný pro všechny děti, které se budou v tomto pokoji cítit příjemně. Nábytek do dětského pokoje by měl být variabilní, vzhledem k postupnému vývoji dítěte. Základní vybavení by mělo být jednoduché a neutrální. Proto pokojík BRUNO obsahuje praktickou patrovou postel, která se dodává včetně matrace. Pod vyvýšenou postelí lze umístit psací stůl, díky tomu ušetříte v pokoji místo pro hrací plochu. Dalšími díly jsou regály a police, které budou sloužit jako odkládací a úložné prostory. Jednoduché a účelné vybavení jistě osloví nejednoho školáka. Kvalitní materiál dětského pokoje BRUNO - borovice masiv - je natřený 3 vrstvami zdravotně nezávadného laku dle norem EU - tvrdý, bez zápachu, odolný proti poškození. Z naší bohaté nabídky si jistě vyberete odstín dřeva, který Vašemu dítku udělá radost.

Díky volitelné sestavě máte možnost doobjednat části dětského pokoje BRUNO, aby pokoj Vaší ratolesti byl podle Vašich představ.

V sestavě dětského pokoje :

Rozměry: v./š./hl.

  • psací stůl se zásobníkem - 79x120x60 cm
  • regál velký - 180x80x35 cm
  • regál malý - 79x120x35 cm
  • závěsná police dlouhá - 50x50x20 cm   
  • závěsná police malá - 26x50x20 cm   
  • zásuvka - 28x36x30 cm
  • vyvýšené lůžko -190x87x190 cm - V/Š/D - včetně matrace

 Možnost objednání jednotlivých částí sestavy.

Pokud neoznačíte odstín dřeva a rozměry postele, bude Vám dodán automaticky první zaznačený.

Jednoduchá nábytková sestava do dětského pokoje disponuje převážně otevřenými úložnými prostory. K využití jsou police a regály, jenž jsou ideální k vystavení oblíbených hraček, stavebnic i knížek. Vyvýšená postel šetří místo, které můžete využít například pro umístění psacího stolu, jak si můžete prohlédnout také na ilustračním obrázku.

Precizní řemeslné zpracování kvalitního borovicového masivu je zárukou dostatečné pevnosti, stability, odolnosti a přiměřené nosnosti dětského nábytku. Pro zvýšení ochrany vůči oděru byl v konečné fázi použit zdravotně a ekologicky nezávadný lak.

Vybírat můžete z několika barevných variant. Dvoubarevné provedení je možné jen u moření (nikolivy akrylové barvy) a s rozvržením barev dle ilustrační fotografie. Dvoubarevné moření umocní veselou atmosféru dětského pokoje. Zvolit si můžete moření v přírodních i pestrých odstínech, při nichž zůstane zachována původní krása struktury dřeva. Nabízíme také akrylovou modrou a růžovou, které vytvoří jednolitý barevný celek, čímž kresbu dřeva překryjí. Akrylové barvy se nedají kombinovat, nábytkový komponent bude buď celý modrý nebo růžový.

Patrová postel je dodávána včetně laťkového roštu a matrace.

Zboží bude dodáno v demontovaném stavu s přiloženými montážními instrukcemi k jednotlivým komponentům. Výnos nábytku si můžete přiobjednat.

Důležité informace

Barva
Hnědé
Barva
Fialové
Styl
Moderní
Materiál
Masiv
Povrch
Matné
Pro koho
Pro holky
Pro koho
Pro jedináčky
Pro koho
Pro kluky
Pro koho
Univerzální
Zatím nikdo nenapsal recenzi. Buďte první!

Dotazy k produktu (0)

Zatím žádné dotazy. Buďte první...


Dotaz byl úspěšně odeslán zákaznickému servisu Veneti. Děkujeme za váš dotaz!
Položit dotaz
Skrýt formulář
Captcha

Dotazy k produktu (0)

Zatím žádné dotazy. Buďte první...


Dotaz byl úspěšně odeslán zákaznickému servisu Veneti. Děkujeme za váš dotaz!
Položit dotaz
Skrýt formulář
Captcha