Levné Šatní skříně s posuvnými dveřmi: Skříň Rut - Flower
  • Levné Šatní skříně s posuvnými dveřmi: Skříň Rut - Flower
  • Levné Šatní skříně s posuvnými dveřmi: Skříň Rut - Flower

Skříň Rut - Flower

14 592,00 Kč
S DPH

Praktická skříň vhodná do každého i menšího interiéru. Skříň disponuje více úložnými prostory - šatní tyč i vložené police. Posuvné dveře vám ušetří prostor.

... Detail
Zvolte barevné provedení
MX3084
Doba dodání 12-14 týdnů

Skříň Rut - Flower

Představujeme Vám šatní skříň Rut, která je vhodná pro umístění do ložnice, studentského pokoje, či případně předsíně. Výplně posuvných dveří tvoří pohledově největší část skříně. Pro výsledný design je tedy velmi důležitý výběr barevného provedení výplně. Vždy je nutné počítat s tím, že velké plochy posuvných dveří skříně vytvoří prakticky další novou stěnu v místnosti a že správnou volbou odstínů barev lze ovlivnit celkové vyznění prostoru. S naší nabídkou můžete pojmout posuvné dveře na skříni naprosto originálně a dle svého vlastního vkusu podle Vaší fantazie a odvaze experimentovat. Na doplňující fotografii je vždy názorně uvedeno, jak je skříň rozdělena uvnitř. Kolik má polic, či skříň nabízí šatní tyč. Šatní skříň Rut se vyrábí ve třech barevných variantách s moderním a kvalitním grafickým potiskem dveří. Skříň má kvalitní hliníkové pojezdy firmy Sevroll a hrany, které  jsou opatřeny ABS hranou, která výrazně zvyšuje odolnost vůči poškození.

Rozměry šatní skříně:

  • v/š/hl - 215/155/66 cm

Šatní skříň se vyrábí ve třech barevných odstínech:

  • švestka wallis

  • kaštan wenge

  • dub sonoma

Praktická šatní skříň s posuvnými dveřmi. Díky takto řešenému otevírání dveří může být skříň umístěna i v úzkém prostoru, kde by klasické dveře překáželi. Vnitřní uspořádání je řešeno funkčně, jelikož je potřeba jak polic, tak i šatní tyče. Dekorační ohraničení v podobě lišt v barvě aluminia, dodávají produktu šmrnc. 

Na výběr je ze tří variant barevného dekoru a to světlého s výrazným dezénem dřeva, přes barvu švestky až po tmavě hnědou wenge. Záleží na zákazníkovi, jakou variantu upřednostňuje a následně zvolí. Použitý materiál zajistí odpovídající nosnost a zatížení. Díky hladkému povrchu použitého materiálu se bude skříň snadno udržovat.

Důležité informace

Rozměry*
v/š/hl - 215/205/66 cm
Záruční doba*
24 měsíců
Zboží v demontu*
ano
Zatím nikdo nenapsal recenzi. Buďte první!

Dotazy k produktu (0)

Zatím žádné dotazy. Buďte první...


Dotaz byl úspěšně odeslán zákaznickému servisu Veneti. Děkujeme za váš dotaz!
Položit dotaz
Skrýt formulář
Captcha

Doporučujeme přikoupit

Dotazy k produktu (0)

Zatím žádné dotazy. Buďte první...


Dotaz byl úspěšně odeslán zákaznickému servisu Veneti. Děkujeme za váš dotaz!
Položit dotaz
Skrýt formulář
Captcha