Posuvné dveře

Stojíte před otázkou, jak co nejefektivněji využít každé místo v malém bytě nebo jak ušetřit prostor, který zbytečně zabírají klasické dveře? Efektivní řešení nabízejí posuvné dveře na stěnu.

K dostání jsou v celé řadě designových provedení. Potrpíte si na hladký a čistý povrch, který splyne se stěnou? Sáhněte po některém z jednobarevných provedení. V případě, že se rádi obklopujete přírodou a přírodními materiály, zvolte dveře s dřevěným dekorem. V naší nabídce najdete dekory světlé i tmavé, takže je jednoduše sladíte s jakoukoliv barvou podlahy či nábytku.

Pokud chcete prostor zvětšit, vsaďte na posuvné dveře se zrcadlem. Zrcadlo pokoj opticky zvětší, ale také jej prosvětlí. Zrcadlo navíc nebudete muset věšet na stěnu nebo pořizovat stojací model, čímž prostor ušetříte také.

Proč jsou posuvné dveře na stěnu tak oblíbené? Nejenže jimi ušetříte místo, ale také se snadno instalují. Realizace nevyžaduje žádné složité stavební úpravy. Instalační materiál je součástí balení, takže se do zavěšení dveří můžete pustit prakticky ihned.

1369 produktů
Zobrazení 1-40 z 1369 položek
  • Registrace

Registrace nového účtu

Máte již účet? Místo toho se přihlaste