Filtrovat podle

Barva
Dekor
Materiál
Typ dvířek
Povrch
Styl
Místnost
Výška
cm cm
Šířka
cm cm
Cena
Filtrování

Vyhledávání na blogu

Posuvné dveře

Stojíte před otázkou, jak co nejefektivněji využít každé místo v malém bytě nebo jak ušetřit prostor, který zbytečně zabírají klasické dveře? Efektivní řešení nabízejí posuvné dveře na stěnu.

K dostání jsou v celé řadě designových provedení. Potrpíte si na hladký a čistý povrch, který splyne se stěnou? Sáhněte po některém z jednobarevných provedení. V případě, že se rádi obklopujete přírodou a přírodními materiály, zvolte dveře s dřevěným dekorem. V naší nabídce najdete dekory světlé i tmavé, takže je jednoduše sladíte s jakoukoliv barvou podlahy či nábytku.

Pokud chcete prostor zvětšit, vsaďte na posuvné dveře se zrcadlem. Zrcadlo pokoj opticky zvětší, ale také jej prosvětlí. Zrcadlo navíc nebudete muset věšet na stěnu nebo pořizovat stojací model, čímž prostor ušetříte také.

Proč jsou posuvné dveře na stěnu tak oblíbené? Nejenže jimi ušetříte místo, ale také se snadno instalují. Realizace nevyžaduje žádné složité stavební úpravy. Instalační materiál je součástí balení, takže se do zavěšení dveří můžete pustit prakticky ihned.

Posuvné dveře

Připravili jsme pro vás 652 krásných kousků.

Zobrazení 1-40 z 652 položek