Ochrana osobních údajů našich zákazníků

Provozovatel internetového obchodu www.veneti.cz je společnost AM Digital s.r.o., která uchová a zpracuje osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů a nastupujícího Obecného nařízení na ochranu osobních údajů v EU:  General Data Protection Regulation – GDPR - EU 2016/679)

Vaše data jsou u nás v bezpečí.

Všechna osobní data patřící našim zákazníkům jsou u nás zabezpečena a chráněna proti zneužití. Jsou umístěna výhradně na serverech, na které nelze přímo přistupovat z internetu a jejich získání třetí stranou je tak neproveditelné.

Veškerá vámi poskytnutá data slouží výhradně k vyřízení objednávek. Případně po vašem souhlasu i pro získání speciálních zákaznických výhod prostřednictvím emailu a to pouze z obchodů provozovatele. Vaše data nebudou za žádných okolností poskytnuta třetím stranám, vyjma údajů nutných k doručení objednávky smluvním dopravcem: jméno a příjmení, doručovací adresa, kontaktní telefon.

 

Vše máte pod kontrolou!

Na vaši žádost, budou všechna vaše osobní data z databází provozovatele vymazána. Pro výmaz dat se můžete kdykoli obrátit na naše zákaznické centrum.

Informace týkající se řešení sporů online podle čl. 14, odst. 1 ODR (nařízení pro řešení sporů online):

Evropská komise dává spotřebitelům možnost řešit spory online na jedné ze svých platforem, a to na základě čl. 14, odst. 1 nařízení ODR. Platforma (http://ec.europa.eu/consumers/odr) slouží jako portál, kde mohou zákazníci dosáhnout mimosoudního vyrovnání ve sporech plynoucích z online nákupů a kontraktů na služby.